Klima Bakım ve Temizleme

Klima Bakım ve Temizleme; adresinize alanında uzman çalışanlar ile hizmet vermektedir. Klimanızın daha verimli üflemesi için, yıllık bakımlarınızı yaptırmanızı öneriyoruz. Sağlık açısından Klima bakımları yılda en az bir kez yapılmalıdır. Klima içerisine yerleşen bakteriler havaya karışarak mikrop yaymaktadır. Çağrı Merkezimiz ile iletişime geçerek klima temizleme hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Klima Bakım Klima içerisindeki temizlenen petekler, hava yolları ve filtreleri sayesinde maksimum verimde taze hava almak hedeflenir. Klimanızın basınç değerleri ve gazın sıkıştırma oranlarının ayarlanması ve tüketilen elektrik ile maksimum verimde çalışması sağlanır. Evinizin içerisine Freş taze hava vermesi sağlanır. 0(232) 232 86 51 numaralı çağrı destek hattımızı arayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Hemen Randevu Oluşturun

Bizi arayarak servis kaydınızı oluşturun, en kısa süre içerisinde teknik ekiplerimiz sizlere hizmet vermek üzere adresinizde olacaktır, 1 yıl parça değişim garantili hizmetimizden yararlanın.